23 груд. 2019

Новорічне шоу

23 грудня 2019 року у Харківському Палаці спорту відбулась Новорічна вистава "Спляча красуня" під патронатом Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса. Виставу відвідали учнів початкових класів нашої гімназії. Яскраве новорічне шоу дуже сподобалось дітям.
20 груд. 2019

Грошові норми харчування учнів у 2020 році

Рішенням виконкому Харківської міської ради від 11.12.2019 № 941 затверджено з 01.01.2020 грошові норми харчування учнів та вихованців закладів освіти міста, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Харкова: У закладах загальної середньої освіти: Для учнів 1-4 класів - не більше 12,00 грн. Для учнів 1 класів безкоштовне харчування молоком - не більше 7,00 грн. Для учнів 1-11 класів пільгового контингенту, у тому числі дітей учасників антитерористичної операції (операції об'єднаних сил), - не більше 15,00 грн. Також у 2020 році звільнено від плати за харчування дітей учасників АТО (ООС) у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Харкова.
20 груд. 2019

Шановні батьки та учні!

21 грудня 2019 року на виконання рішень Кабінету Міністрів України заклади загальної середньої освіти працюють без учнів, оскільки день, за який є «робоча субота», припадає на канікули.
19 груд. 2019

Подарунки для учнів 1-4-х класів

З нагоди святкування Дня Святого Миколая у гімназії відбулась святкова лінійка для учнів початкової школи. На заході була присутня Горбуліна Катерина Валеріївна, методист методчного центру Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради. Усі учні 1-4 класів отримали подарунки від Харківського міського Голови Геннадія Адольфовича Кернеса.
16 груд. 2019

МОН оголосило конкурс підручників для 7-го класу

13 груд. 2019

Навчальна евакуація

13 грудня 2019 року у гімназії проведено навчальну евакуацію. Було відкриті всі виходи та пролунали три тривожні дзвінки. Вони сповістили персонал й учнів про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації.
12 груд. 2019

Естафета памяті "Ми нащадки переможців. Пам'ятаємо. Пишаємось!"

12 грудня 2019 року в ХГ№ 1у рамках проведення Естафети пам’яті «Ми нащадки переможців. Пам'ятаємо. Пишаємось!», відбувся урочистий захід, присвячений 75-річчю визволення України від нацистських загарбників та 75-річчю Перемоги у Другій світовій війні. На заході був присутній голова ветеранської організації Київського району Сірик Віктор Михайлович, Протектор Інесса Ісаківна, голова комісії з питань роботи з молоддю. Під час заходу лідери учнівської організації нашої гімназії передали символи Естафети пам'яті президенту учнівської організації ХТЛ N 9 Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері!
9 груд. 2019

Екскурсія на фабрику

07 грудня 2019 року учні гімназії взяли участь у екскурсії. Куп'янська фабрика ялинкових прикрас зустрiла учнiв чарiвнiстю та казковiстю. Дiти спостерiгали за народженням ялинкових прикрас з маленької скляної трубочки до готової iграшки. Пiд час майстер- класу учнi долучилися до сотворения дива- ялинкової прикраси.
7 груд. 2019

Участь у національному конкурсі проєктів

Учні гімназії Скрипченко Кирило, Лустенко Денис, Ммоквелу Моніка, Шевченко Станіслава під керівництвом учителя біології Роппе-Тенеїшвілі Ольги Василівни взяли участь у національному конкурсі екологічних проєктів та інноваційних рішень "YourthEkoChelleng", де презентували власні проекти. За підсумками конкурсу діти отримали цінні екологічні подарунки та грошовий сертифікат на розвиток проєкту. Вітаємо, бажаємо наснаги, творчих злетів та успіхів!
3 груд. 2019

Запрошуємо на чергове заняття

Шановні батьки! 11 грудня 2019 року відбудеться чергове заняття Районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості". Заняття буде присвячене темі "Профілактика порушень зору у дітей, гігієна зору". Заняття проводить Селіванова Наталя Олександрівна, кандидат медичних наук, завідувач дитячим відділенням клініки "Офтальміка". Заняття відбудеться о 16.30 на базі Харківської загальноосвітньої школи № 36 (вул. Алчевських, 55) Для участі у занятті просимо до 09.12.2019 (включно) повідомити про своє бажання - надіслати своє ПІБ на адресу електронної пошти: [email protected]. Чекаємо Вас! Голова Районної батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна