28 лист. 2019

Бал-посвята в гімназисти

28.11.2019 відбувся традиційний Осінній бал- посвята в гімназисти учнів 5-х класів. Цього року кожен клас представляв певну професію. на святі панувала казкова атмосфера. Директор гімназії Романова Олена Володимирівна урочисто вручила залікові книжки пятикласникам. Так наша гімназійна сім`я поповнилась 50-ма учнями.
28 лист. 2019

Профілактичні бесіди

Старшим інспектором сектору ювенальної превенції Київського ВП ГУ НП в Харківській області Донець Валерією Павлівною проведено профілактичні бесіди з учнями 7-А класу
25 лист. 2019

25 листопада 2019 року в м. Києві у приміщенні Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулась церемонія вручення дипломів лауреатів стипендії Президента України. В урочистостях взяла участь міністр освіти науки України Ганна Новосад. Учениця 11-А класу Мастєрова А., нагороджена стипендією за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з російської мови та літератури та Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Вітаємо Асю та її наставника - Молодика Олену Валентинівну! Бажаємо подальших перемог!
21 лист. 2019

Вітання

Вітаємо ученицю нашої гімназії Дар’ю Котенко, яка стала переможницею чемпіонату України серед юнаків та дівчат. На змаганнях, які тривають в Одесі, юна фігуристка набрала загалом 130.75 балів. У короткій програмі вона показала п’ятий результат – 42.49, не впоравшись з потрійними стрибками. Помилки в стрибковому контенті переслідували Дар’ю і наступного дня у довільній програмі, але її сума балів – 88.26 виявилася найвищою серед учасниць
21 лист. 2019

Заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в гімназії організовано проведення тематичних уроків з історії України, бесід, лекцій за темами: «Україна: від Незалежності до Свободи», «Революція Гідності - шлях до євроінтеграції», «Гідність нації - це її свобода!», «Діти України за мир», тощо. У шкільній бібліотеці оформлено тематичні виставки художньої літератури, фотоматеріалів. 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.
19 лист. 2019

МОН оголосило конкурс підручників для 3-го класу

15 лист. 2019

Єдиний урок з безпеки дорожнього руху

У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху для учнів 1-11-х класів організовано Єдиний урок "Безпечна країна" щодо профілактики дорожньо-транспортного травматизму
14 лист. 2019

Виховні заходи в рамках Тижня безпеки дорожнього руху

Для учнів 3-А класу проведено тематичну виховну годину "Безпека на дорозі та в житті"
14 лист. 2019

Триває тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в гімназії організовано тематичні уроки, вікторини, ігри тощо

Мастєрова А. - стипендіат Призедента України

34 учні закладів загальної середньої освіти Харкова згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 05.11.2019 № 1398 нагороджені стипендією Президента України за перемогу в ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Серед них учениця нашої гімназії Мастєрова А. (Олімпіада з російської мови та літератури (10 клас), І місце (83 б.), Конкурс-захист МАН, секція зарубіжної літератури, І місце ). Керівник та наставник - учитель російської мови та літератури Молодика Олена Валентинівна. Вітаємо, бажаємо подальших успіхів та натхнення!