9 січ. 2020

Зимові канікули продовжуються

Учні гімназії продовжують насолоджуватись зимовими канікулами. Не перестає дивувати дітей та батьків будиночок Діда Мороза на головній площі Харкова. Разом з батьками, своїми друзями вони відвідують його, милуються резиденцією Діда Мороза. У ній фігури ведмедів, оленів та зайців. Діти мають змогу поспілкуватися з Дідом Морозом та його помічником
8 січ. 2020

Робота бібліотеки під час канікул

Під час зимових канікул бібліотека гімназії радо відчиняє свої двері учням для проведення квестів, читання віршів та казок, роботи книжкової лікарні тощо

Зимові канікули на площі Свободи

Найважливішим у новорічні свята залишається одне – віра в казку! Упродовж зимових канікул не перестає дивувати учнів гімназії будиночок Діда Мороза на головній площі Харкова. Разом з батьками, своїми друзями діти відвідують його, сподіваючись на здійснення найзаповітніших мрій. Саме з тим, хто вірить в чудеса, трапляютться дива. Казковий будиночок Діда Мороза працює упродовж усіх зимових канікул і чекає на вас!

Профілактичні медичні огляди

З 13 січня по 15 січня 2020 року медичною сестрою Коротею Наталією Миколаївною будуть проведені профілактичні медичні огляди учнів після закінчення зимових канікул. Профілактичні медичні огляди учнів будуть проводитись на базі гімназії
2 січ. 2020

проєкт типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення проєкт типового переліку засобів навчання та обладнання для кабінетів початкової школи.
1 січ. 2020

З Новим роком!

Вітаємо з Новим роком! Бажаємо, щоб 2020-й подарував багато приводів для радості і щасливих моментів. Нехай збудуться найзаповітніші бажання і у всіх справах вас супроводжує удача!
28 груд. 2019

Відвідування фабрики ялинкових прикрас

28.12.2019 у рамках виконання плану заходів на зимові канікули учні гімназіїї відвідали фабрику ялинкових прикрас
27 груд. 2019

План на зимові канікули

У звязку з проведенням зимових канікул у гімназії заплановано ряд заходів:
26 груд. 2019

Відвідування вистави

26.12.2019 у рамках виконання плану заходів на зимові канікули учні пільгового контингенту відвідали виставу "Новорічний тарарам у гостях у Нового року". Діти отримали солодкі подарунки
24 груд. 2019

Щодо роботи закладу 28 грудня 2019 року

28 грудня 2019 року на виконання рішень Кабінету Міністрів України заклади загальної середньої освіти працюють без учнів, оскільки день, за який є «робоча субота», припадає на канікули.