5 трав. 2020

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ – РІШЕННЯ УРЯДУ

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Таке рішення було прийняте сьогодні, 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.
4 трав. 2020

Онлайн засідання методичного обєднання

04 травня 2020 року відбулося онлайн засідання методичного обєднання учителів початкових класів за допомогою сервісу Skype. Керівник Гурко Тетяна Петрівна поділилсь досвідом роботи під час карантину. Учителі обговорили найзручніші способи дистанційної освіти. Печериця Тетяна Олексіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи доповіла про використанні хмарних технологій для створення та перевірки контрольних та перевірочних робіт. Під час засідання вчителі поділились враженнями щодо опанування технологій дистанційного навчання та оцінювання навчальних досягнень, розповіли про організацію зворотнього зв'язку з учнями та батьками. Більшість вчителів надали перевагу спілкування засобами ZOOM та Skype.
4 трав. 2020

Навчання в умовах карантину

У гімназії триває освітній процес. Учителі проводять уроки за допомогою сервісів Zoom, Cooley тощо. Використовують інтерактивні навчальні матеріали. Виставлення семестрових та річних балів за рекомендаціями Міністерства освіти і науки України також заплановано здійснити дистанційно.
3 трав. 2020

У гімназії триває освітній процес. Активне навчання можливе і в дистанційному форматі.

Більшість вчителів гімназії для дистанційних освітніх потреб віддають перевагу платформі Google. Вчителі початкової школи підбирають на віртуальні уроки різні види активності (ігри за принципом передач, вікторин, пазлів і т.д.), що допомагають закріпленню теми.

Триває дистанційне навчання

Освітній процес в умовах карантину триває. Учителі використовують елементи дистанційного навчання та розробляють цікаві уроки. Так, вчитель музичного мистецтва Євсєєва Т.Б., учитель російської мови та літератури Молодика О.В., учитель української мови та літератури Бурма Н.Г., учитель початкових класів Декунова К.В. та інші постійно використовують відео та презентації під час уроків, надають активні посилання для проходження тестів тощо.

Перебіг дистанційного навчання

У нашій гімназії продовжується дистанційне навчання учнів.Вчителі нашого закладу користуються різними формами та методами: работа в ZOOM, Google классі, створення тематичних презентацій, електронна пошта та месенжери (Viber, WhatsApp, Telegram).
2 трав. 2020

Естафета памяті "Ми нащадки переможців! Пам`ятаємо! Пишаємося!"

У рамках Естафети пам'яті "Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!", приуроченої святкуванню 75-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні на сайті нашого закладу освіти створено віртуальну сторінку "Ім`я героя у пам`яті школи", присячену випускнику Євгену Гуданову, який під час Другої світової війни проявив мужність і героїзм у боротьбі з фашистськими загарбниками та посмертно нагороджений Урядовими нагородами.
28 квіт. 2020

Онлайн уроки для учнів початкової школи

Всеукраїнська школа онлайн розпочала трансляцію уроків для учнів початкової школи. Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: • українська мова; • математика; • наука; • мистецтво. Кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій. Заняття можна буде переглянути на YouTube МОН та на телеканалах: • 1 клас – Піксель; • 2 клас – UA:Перший; • 3 клас – UA:Культура; • 4 клас – ПлюсПлюс. Уроки транслюватимуться у вівторок та четвер з 09:00 до 10:00
23 квіт. 2020

Естафета памяті "Ми нащадки переможців. Пам'ятаємо. Пишаємось!"

Шановні учні та педагоги гімназії ! У цьому році наша країна відзначає 75 річницю Перемоги у Другій світовій війні. Наш з вами обов'язок - пам'ятати тих, хто здобув Перемогу над нацистськими загарбниками. Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона не дозволяє забути обличчя героїв, які дивляться на нас зі старих фронтових фотографій, що дбайливо зберігаються в наших сімейних архівах, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії Перемоги. Давайте разом створимо фотоальбом пам'яті "Герої оживають на світлинах". До фотоальбому можна розміщати фотографії часів війни або "Посмішку ветерана" (сучасне фото) до 4 травня включно.
21 квіт. 2020

Про скасування IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Міністерство освіти і науки України, враховуючи особливості освітнього процесу у цьому навчальному році, скасувало проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.