4 лип. 2019

Ремонтні роботи

У гімназії тривають ремонтрі роботи з підготовки до нового навчального року
4 лип. 2019

МОН пропонує започаткувати проведення всеукраїнського фізкультурного фестивалю серед школярів «Cool Games»

омітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України пропонує для громадського обговорення
26 черв. 2019

Участь у панельній дискусії в рамках проекту "Вне зависимости"

26.06.2019 педагоги та батьки гімназії взяли участь у панельній дискусії в рамках проекту "вНЕзависимости", яка відбудеться в Палаці студентів НЮА имені Я. Мудрого за підтримки Харківського міського голови Г.А. Кернеса та Фонду Олександра Грановського. Дискусія приурочена до Міжнародному дня боротьби зі зловживанням наркотичних засобів і незаконним обiгом. Модератором дискусії виступив Дмитро Корпачов.
24 черв. 2019

Випускний вечір

23 червня 2019 року пройшов випускний вечір для випускників гімназії 2018/2019 навчального року. 27 випускників отримали свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. 1 випускниця отримала свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою: срібна медаль.Батькам учениці було вручено Подяку Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса. Милі і дорогі наші випускники! Вітаємо вас із закінченням школи, з випускним! Бажаємо всім рівних доріг і попутного вітру! Нехай у вашому житті буде багато добра, нехай завжди буде в серці любов, а поруч ідуть друзі, які підтримають і допоможуть! Нехай усі ваші заповітні мрії збудуться найкращим чином, і ви зі стійкістю, мужністю і терпінням переможете всі неприємності і подолаєте всі перепони!
21 черв. 2019

Нагородження переможців

21 червня 2019 року о 10 годині в актовій залі ХЗОШ № 5 відбулась зустріч Народного депутата України Гранов ського О.М. і голови Адміністрації Київського району Казанжиєвої Н.В. з переможцями ІІІ етапу МАН, 4-го етапу олімпіад і фінальних етапів турнірів. Серед них учениці нашої гімназії, переможниця Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології - Курмаз Олександра (керівник Роппе-Тенеїшвілі О.В.), переможниця Васеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Мастєрова Анастасія (керівник Молодика О.В,). Бажаємо подальших перемог
21 черв. 2019

Звітування керівника

21.06.2019 вібулася звітна конференція щодо роботи директора Харківської гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області Романової Олени Володимирівни упродовж 2018/2019 навчального року. На заході були присутні батьки, вчителі, в.о. завідувача ЛКТО, Саприкіна Марина Анатоліївна
19 черв. 2019

Фотозвіт про роботу мовного загону

У рамках літньої оздоровчої кампанії у таборі відпочинку з денним перебуванням "Стріла" на базі ХГ № 1 працював мовний 9-й загін. У рамках плану робти даного загону було проведено квести, ігри, вікторини знавців англійської мови, флешмоби, організовано інсценування "Кайдашева сімя" тощо.
17 черв. 2019

Завершив роботу табір відпочинку "Стріла"

13.06.2019 завершив роботу табрі відпочинку з денним перебуванням "Стріла" на базі ХГ № 1, у якому відпочило 143 дітей. Під час відпочинкової кампанії для дітей було організовано та проведено різноманітні цікаві та пізнавальні заходи. Вихованці таборів відвідали музеї, виставки, зоопарк, були проведені спортивні змагання, виходи на природу, різноманітні розважальні заходи.
12 черв. 2019

Робота мовного загону

У рамках роботи мовного табору вихованці 9-го загону презентували постанову "Кайдашева сім`я" з елементами відеоряду. Кожен пройнявся ідеєю твору. Тому і певні висновки зроблено, і англійську покращили
12 черв. 2019

Визначено номінації всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.06.2019 № 798 всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2020» буде проведено у п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта» і «Хімія».