5 черв. 2019

Відвідування ХНТОБу

У рамках роботи табору відпочинку з денним перебуванням "Стріла" на базі ХГ № 1 вихованці загогів відвідали виставу "Дюймовочка" в ХНТОБі. Діти отримали задоволення від перегляду.
4 черв. 2019

Звітування керівника

Адміністрація Харківської гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області повідомляє, що 21.06.2019 року о 16 годині в кабінеті № 16 відбудеться щорічне звітування директора. Запрошуємо учителів, батьків та громадськість!

Робота мовного загону

Під час роботи мовного загону учні удосконалюють свої знання англійської мови шляхом ігор, квестів тощо
3 черв. 2019

Прогулянка "Мій рідний Харків"

У рамках роботи табору відпочинку з денним перебуванням "Стріла" на базі ХГ № 1 вихованці загогів взяли участь у прогулянці "Мій рідний Харків".

Інформація щодо зарахування дітей до 1-го класу

Станом на 03.06.2019: зараховано - 42 дитини, вільних місць - 18.
2 черв. 2019

Акція "Ми – діти, ми – Всесвіт!"

1 червня 2019 року на площі Свободи відбулася масштабна акція "Ми – діти, ми – Всесвіт!", присвячена Міжнародному дню захисту дітей. В заході взяв участь хор нашої гімназії під керівництвом Євсєєвої Т. Б. На багатометровій сцені, разом з професійним оркестром «Prime Orchestra», вихованці шкіл мистецтв і школярі виконали українські та світові музичні хіти. А всю площу заповнили танцюристи і спортсмени, об'єднані одночасним виконанням театральної постановки. Головною метою акції було висвітлення позиції дітей щодо збереження миру в Україні та на всій Землі. Акція проводиться вже четвертий рік поспіль під патронатом Харківського міського голови Г.А. Кернеса. Під час свята Геннадій Адольфович особисто привітав дітей зі святом та подякував їм за їх таланти.
1 черв. 2019

Заходи до Дня захисту дітей

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у гімназії проведено виховні заходи: "Веселі старти" флешмоб, квести, ігри тощо
30 трав. 2019

Інтерактивна гра в мовному загоні

Інтерактивна гра "Sushi Spell" нікого не залишить байдужим! Вихованці табору на швидкість збирають максимальну кількість слів з рухомих на конвеєрі букв, що кожен раз покращує їм і настрій, і рівень володіння іноземною мовою!
30 трав. 2019

Відвідування Планетарію

У рамках роботи табору відпочинку з денним перебуванням "Стріла" вихованці відвідали Планетарій
27 трав. 2019