21 серп. 2019

До уваги учнів та батьків

Шановні учнi та батьки, повідомляємо що з 27.08.2019 по 29.08.2019 вiдбудуться профiлактичні медичні огляди учнів 1-11 х класів та зустрічі з класними керівниками за наступним графіком
12 серп. 2019

До уваги батьків першокласників

Шановні батьки першокласників, запрошуємо вас на батьківськi збори, які вiдбудуться 27.08.2019 о 17.00 у кабiнетi 1
7 серп. 2019

Гімназія отримала парти для НУШ

У серпні 2019 року гімназія отримала парти для учнів 1-х класів Нової української школи
7 серп. 2019

Завершено поставку комплекту дидактичних матеріалів до 1 класів

До 1 класів ззавершено поставку комплекту дидактичних матеріалів. Комплект створено за стандартами Нової української школи, до нього входять муляжі, колекції, фізичні карти, лічильний матеріал, танграми та набори начності з української мови, математики, природознавства, іноземної мови. Дидактичні матеріали придбані за рахунок субвенції Державного бюджету України. Постачання інших предметів для Нової української школи продовжується.
6 серп. 2019

Завдання ХХІІ Всеукраїнського турніру юних математиків (2019/2020 навчальний рік)

Відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 20.05.2019 №22.1/10-1980, проведення фінального етапу XХІI Всеукраїнського турніру юних математиків імені М. Й. Ядренка планується в жовтні-листопаді 2019 року. Пропонуємо завдання для відбіркових етапів турніру.
4 серп. 2019

Всеукраїнський конкурс «Кращий STEM-урок»

Талановиті та ініціативні педагогічні працівники можуть взяти участь у конкурсі «Кращий STEM-урок» та отримати грошовий приз у розмірі 5000 гривень. Учасникам необхідно до 23 вересня 2019 року подати індивідуальну або групову (до 3-х осіб) заявку на сайті: https://stem-lesson.info/
1 серп. 2019

Опубліковані програми ЗНО-2020

Український центр оцінювання якості освіти опублікував програми зовнішнього незалежного оцінювання на 2020 рік. Програми з усіх тестових предметів доступні на сайті центру. Зокрема, в спільноті «Усе про ЗНО» проаналізували зміни в програмі з української мови та літератури. Так, на відміну від програми 2019 року: потрібно осилити лише 1 і 4 частини роману Панаса Мирного “Хіба ревуть воли…” вилучено з програми “Марусю” Григорія Квітки-Основ’яненка, “Гайдамаки” Тараса Шевченка та “Гімн” Івана Франка, АЛЕ потрібно прочитати “Захар Беркут” Івана Франка; не потрібно читати та розбирати твори: “Земля” Ольги Кобилянської, “Молюсь і вірю” Максима Рильського, “Київ-традиція” Миколи Зерова, “Дитинство” Юрія Яновського, “Україна в огні” Олександра Довженка, “Залізний острів” Олеся Гончара, “Як добре те, що смерті не боюсь я”, “О земле втрачена, явися!…” Василя Стуса, “Українське альфреско” Ліни Костенко; до розділу “Література ХХ століття” тепер входять твори “Камінний хрест” Василя Стефаника, “Valse mélancolique” Ольги Кобилянської, ” У теплі дні збирання винограду” Максима Рильського, “Майстер корабля” Юрія Яновського, “Лебеді материнства” Василя Симоненка, “Наша мова” Василя Голобородька, “Модри Камень” Олеся Гончара, “Господи, гніву пречистого…” Василя Стуса, “Два кольори” Дмитра Павличка; замість вірша Євгена Маланюка “Стилет чи стилос” потрібно прочитати “Уривок з поеми”.
22 лип. 2019

Дати ЗНО-2020

/Files/images/_oformlenie_sayta/ЗНО.jpg Міністерство освіти і науки затвердило графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Про це йдеться в наказі № 947 від 9 липня, повідомили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Так, міністерство затвердило такий графік основної сесії ЗНО-2020: 21 травня відбудеться тестування з математики; 15 червня – з хімії; 26 травня – з української мови і літератури; 28 травня – з фізики; 1 червня – з іспанської, німецької, французької мов; 2 червня – з англійської мови; 4 червня – з історії України; 9 червня – з біології; 11 червня – з географії. Інформація про результати основної сесії з усіх предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 24 червня 2020 року. Зареєструватись на участь у тестуваннях можна буде з 3 лютого до 24 березня 2020 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 17 березня 2020 року.
5 лип. 2019

Крок до педагогіки партнерства: МОН пропонує Меморандум співпраці між педагогами, батьками та учнями

Міністерство освіти і науки України пропонує рамковий Меморандум про співпрацю між педагогами, батьками та учнями, який стане дієвим інструментом для побудови педагогіки партнерства як ключового компоненту формули Нової школи. Текст, а також короткий відеокурс про створення та використання Меморандуму можна знайти на сайті НУШ за посиланням. Документ побудований таким чином, що дозволяє кожний шкільній громаді доповнити його своїм змістом, своїми розділами, спільно узгодженими правилами.
4 лип. 2019

День Національної поліції

Учні гімназії взяли участь у святкуванні Дня національної поліції, що відбулося на майдані Свободи