12 черв. 2019

Відвідування Центрального парку культури і відпочинку імені М.Горького

12 червня 2019 року в межах спільної роботи за програмою "Крок у майбутнє" благодійна організація "Благодійний фонд Олександра Грановського" організувала для 550 дітей з таборів відпочинку району відвідування Центрального парку культури і відпочинку імені М. Горького, одного з найбільших в Європі розважальних центрів під відкритим небом. Серед учнів - вихованці табору відпочинку з денним перебуванням "Стріла" на базі ХГ № 1. Усі діти мали змогу подорожувати парком на мобільному дитячому паравозику. Діти залишилися в захваті від запропонованих атракціонів. Старші діти отримати море адреналіну, вражень, позитивних емоцій під час катання на атракціонах "американські гірки", "мега-диск", "галеон", а діти молодшого віку добре повеселилися на дитячих атракціонах. Учні, учителі отримали масу задоволення, змогли розслабитися, добре відпочити, зарядитися позитивними емоціями від запропонованої програми.
11 черв. 2019

Відвідування Ландау-центру

У рамках роботи табору відпочинку з денним перебування "Стріла" при ХГ № 1 вихованці 6 загону відвідали Ландау-центр
10 черв. 2019

Майстер-клас зі створення пряників

Для вихованців табору відпочинку з денним перебуванням "Стріла" на базі ХГ № 1 проведено майстер-клас зі створення пряників. Діти мали змогу проявити себе та свою фантазію в повній мірі та не тільки спробувати та оцінити на смак свої розписані пряники, а і підготувати смачні подарунки своїм рідним та друзям.
9 черв. 2019

07.06.2019 команда табору відпочинку з денним перебуванням "Стріла" на базі ХГ № 1 посіла ІІІ місце у районній грі "Сокіл" (Джура) серед пришкільних таборів
7 черв. 2019

Робота мовного загону

У рамках виконання плану роботи мовного табору, вихованці 9-го загону взяли участь у фестивалі мовних таборів, де презентували пісню "Summer Camp"

робота табору відпочинку

Вихованцi табору вiдвiдали музей лози, куточок живої природи, виставкову залу " Чарiвна кiмната" , переглянули пiзнавальну программу " Захоплююча подорож з морськими пiратами"

Робота гуртка "Хореографія"

Під час роботи табору відпочинку з денним перебуванням "Стріла" на базі ХГ № 1 продовжує працювати безкоштовний гурток "Хореографія", що допомогла відкрити Благодійна організація "Благодійний фонд О.Грановського"

Відвідування Дельфінарію

У рамках роботи табору відпочинку з денним перебуванням "Стріла" на базі ХГ № 1 вихованці загогів безкоштовно за підтримки Благодійної організації Благодійний фонд О. Грановського відвідали Дельфінарій "НЕМО". Діти отримали задоволення від перегляду шоу.
5 черв. 2019

Рада підтримала проект закону "Про повну загальну середню освіту"

Верховна Рада прийняла за основу проект закону «Про повну загальну середню освіту», який доповнює закон «Про освіту» і надає механізми для реалізації реформи Нова українська школа для учнів, учителів, батьків та освітніх управлінців.
5 черв. 2019

Порядок видачі електронних квитків для пільгового проїзду

У зв'язку з втратою деякими учнями отриманих ними пільгових електронних квитків, Департаментом інфраструктури Харківської міської ради видано наказ № 140 від 24.05.2019р. про забезпечення учнів закладів загальної середньої освіти міста Харкова пільговими електронними квитками для проїзду у міському електричному транспорті (метрополітен, трамвай, тролейбус) в обмін на втрачені. Зокрема наказом зобов'язано комунальне підприємство «Харківпасс» забезпечити реалізацію пільгових електронних квитків для проїзду у міському електричному транспорті (метрололітен, трамвай, тролейбус) на підставі документів, наданих закладом загальної середньої освіти міста Харкова, після сплати комунальному підприємству «Харківпасс» затвердженої вартості пільгових електронних квитків. Вартість виготовлення та програмування нового пільгового електронного квитка, що видається в обмін на втрачені складає 45,00 грн. (Сорок п'ять грн. 00 коп.) Звертаємо Вашу увагу на наступний алгоритм дій закладів освіти щодо замовлення, оплати та отримання пільгових електронних квитків для проїзду у міському електричному транспорті (метрополітен, трамвай, тролейбус) в обмін на втрачені: 1. Надати лист (скан копію) на блокування втраченого квитка на електронну пошту [email protected] 2. Надати поіменний список учнів, які бажають отримати нові пільгові електронні квитки, що видаються в обмін на втрачені в електронному вигляді у форматі Ехсеl, на електронну пошту [email protected] 3. Після перевірки Підприємством відповідності наданих даних, отримуєте дозвіл (відповідь на електронну пошту) на здійснення оплати. У разі невідповідності даних у наданих закладом освіти списках учнів підприємство повертає надані закладом освіти документи на доопрацювання. 4. Надати (скан копію) квитанції щодо оплати вартості виготовлення та програмування пільгових електронних квитків у кількості згідно наданого закладом освіти поіменного списку учнів на електронну пошту [email protected] 5. Видача електронних квитків в обмін на втрачені здійснюється підприємством представнику закладу освіти за належно оформленою на нього довіреністю, передачі вищевказаних оригіналів документів та пред'явленню документа, що посвідчує особу.