13 квіт. 2019

до Дня космонавтики

12.04.2019 До Дня космонавтики для учнів молодшої школи було проведено урок-гру "Планети сонячної системита приборкачі космосу". Діти дізналися про далекі зірки, про тих, хто перший полетів у космос, пограли та зробили "космічну" зарядку.
11 квіт. 2019

Церемонія вручення сертифікатів Благодійного Фонду О.Грановського

11.04.2019 учні гімназії Ручкіна Катерина, Скрипченко Кирило та Данилова Софія взяли участь у церемонії вручення сертифікатів стипендіатам Благодійного Фонду О. Грановського. Директор Благодійної організації "Благодійний Фонд Олександра Грановського" Олександр Тишкевич вручив учням сертифікати стипендіатів, а батькам - подяки Благодійної організації "Благодійний Фонд Олександра Грановського".
11 квіт. 2019

Запрошуємо на чергове заняття Районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості"!

Шановні батьки! Запрошуємо на чергове заняття Районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості". Заняття відбудеться 17.04.2019 о 17.00 на базі Харківської гімназії № 55 (вул. Валентинівська, 13-Д) і буде присвячене темі "Перша домедична допомога та міжнародне гуманітарне право". Заняття буде проводити юридичний радник та волонтер Товариства Червоного Хреста України Михайлов О.В. Для участі у занятті просимо надіслати завку на електронну адресу: [email protected]
8 квіт. 2019

Дебатний турнір «Харківська міська шкільна дебатна ліга»

07 квітня 2019 року на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся другий Дебатний турнір «Харківська міська шкільна дебатна ліга». У Дебатному турнірі взяла участь команда нашої гімназії та проявила себе на високому рівні. Бажаємо подальших успіхів!
6 квіт. 2019

У МОН розробили порядок реагування на випадки булінгу

Міністерство освіти і науки України винесло на громадське обговорення проект Плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти, Рекомендації щодо його розроблення та Порядку реагування на булінг. Документи підготовленіі на виконання абзацу 9 частини 1 статті 64 Закону України «Про освіту». Пропозиції та зауваження можна надіслати до 15 квітня 2019 року.
4 квіт. 2019

Міжнародний освітній форум "NewEdu: Tech in Focus"

04-05 квітня 2019 року у Premier Palace Hotel Kharkiv проходить Міжнародний освітній форум "NewEdu: Tech in Focus". Він має на меті формування простору нового мислення і нових сенсів для підвищення зацікавленості у розбудові Нової української школи. Форум проходить уже вчетверте, і цього року він відбувається під девізом "Tech in Focus". У заході бере участь учитель початкових класів Гурко Т.П.
28 бер. 2019

Учениця 10 класу Мастєрова Анастасія посіла І місце в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури, що проходила в місті Київ. Вітаємо Анастасію та її наставника Молодику Олену Валентинівну з перемогою і бажаємо їм подальших успіхів!
28 бер. 2019

Щодо профілактики кору

Кір – це інфекційна хвороба, що вражає дітей та дорослих без імунітету проти неї. З початку 2019 року в різних містах України було зафіксовано кілька спалахів кору, а в лікарні потрапили як діти, так і дорослі. Щоб вберегти своє здоров'я, читайте про головні симптоми кору та методи його лікування.
27 бер. 2019

Весняні канікули з Політехом

Під час весняних канікул, 25-30 березня 2019 року на базі НТУ «ХПІ» пройшла серія науково–популярних заходів «Весняні канікули з Політехом» в стилі «HandsOnScіence». Програма була орієнтована на школярів середніх та старших класів. Участь у заході взяли учні 8-А та 9-А класів нашої гімназії. За відгуками дітей та керівників, всі отримали задоволення від організації інтерактивних та науково-популярних лекцій, майстер-класів, різноманітних ігор, бізнес-тренінгів тощо. Учні також взяли участь у соціологічному квесті «Боротьба з темними силами».
27 бер. 2019

31 березня Україна переходить на літній час

За традицією, в ніч з суботи, 30 березня, на неділю, 31 березня, о третій годині ночі українці переведуть стрілки годинника на годину вперед. В результаті, в неділю, 31 березня, українці спатимуть на годину менше.