21 лют. 2019

Міжнародний день рідної мови

21 лютого світове співтовариство відзначає Міжнародний день рідної мови. Для кожної людини її рідна мова була і залишається найдорожчої у світі,бо саме вона визначає пам'ять народу в історичному і цивілізаційному часі. у гімназії проведено презентації, круглі столи, відкриті уроки, книжковоілюстративні виставки з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови.
18 лют. 2019

Вітаємо Мастєрову А., ученицю 10-А класу нашої гімназії, яка посіла І місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році, наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція: зарубіжна література. Керівник: Молодика О.В., учитель російської мови та літератури. Бажаємо подальших успіхів!
13 лют. 2019

Вітаємо учня 7-А класу гімназії Скрипченка К., який посів ІІ місце у в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біололгії. Керівник- Роппе-Тенеїшвілі О.В. Бажаємо подальших перемог!
6 лют. 2019

Завдання ХIІІ міського турніру юних журналістів (2018/2019 навчальний рік)

Пропонуємо завдання міського турніру юних журналістів який відбудеться 17 березня 2019 року на базі Харківської гімназії №12.
6 лют. 2019

Питання ХIІІ міського турніру юних істориків (2018/2019 навчальний рік)

Пропонуємо завдання міського турніру юних істориків який відбудеться 17 березня 2019 року на базі Харківської загальноосвітньої школи № 94.

День Безпечного Інтернету

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду. З метою привернення уваги дітей до важливості створення безпечного інтернет-простору у гімназії проведено у виховні заходи.
5 лют. 2019

З 5 лютого розпочалася реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року і триватиме вона до 25 березня.Про це повідомляєУкраїнський центр оцінювання якості освіти.Як зазначається, загалом, за даним УЦОЯО, у 2019 році очікується, що зовнішнє незалежне тестування пройдуть близько 332 тисяч осіб, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти: випускники шкіл, учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти. У тестуваннях зможуть також взяти участь випускники закладів загальної та вищої освіти минулих років.Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів.Раніше завершилася реєстрація на пробне ЗНО. Всього в пробному незалежному тестуванні візьме участь 167 803 особи.Як повідомлялося, основна сесія ЗНО в 2019 році пройде з 21 травня по 13 червня. Додаткова сесія ЗНО відбудеться з 26 червня до 12 липня.019 році пройде з 21 травня по 13 червня. Додаткова сесія ЗНО відбудеться з 26 червня до 12 липня.
2 лют. 2019

ПИТАННЯ XV ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ ЖУРНАЛІСТІВ (2018/2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК)

Пропонуємо питання XV Всеукраїнського турніру юних журналістів, проведення якого, відповідно до листа Інституту модернізації змісту освіти від 31.01.2019 № 22.1/10-290, заплановано з 8 по 12 квітня 2019 року на базі Сумської гімназії № 1.
31 січ. 2019

Питання ХХІ Всеукраїнського турніру юних істориків (2018/2019 навчальний рік)

Пропонуємо питання ХХІ Всеукраїнського турніру юних істориків, проведення якого, відповідно до листа Інституту модернізації змісту освіти від 29.01.2019 № 22.1/10-271, заплановано з 19 по 23 квітня 2019 року у місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області.
29 січ. 2019

МОН визначило перелік шкільних іспитів в 2019 році

Міністерством освіти і науки України визначені переліки навчальних предметів, із яких у 2018/19 навчальному році буде проведена державна підсумкова атестація учнів, які завершують здобуття освіти в 4-х, 9-х та 11-х класах (наказ МОН України від 25.01.2019 року № 59 «Про проведення в 2018/2019 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту»). У цьому навчальному році проведення державної підсумкової атестації у школах відбуватиметься виключно y письмовій формі. Учні, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання.