11 січ. 2019

Робота спортивної зали під час канікул

Під час зимових канікул було організовано заходи у спортивній залі гімназії:
11 січ. 2019

Робота бібліотеки під час канікул

Під час зимових канікул у читальній залі бібліотеки гімназії проведено ряд заходів для дітей:
11 січ. 2019

ЦЬОГОРІЧ УЧНІ 9-Х КЛАСІВ НЕ ЗДАВАТИМУТЬ ДЕРЖАВНУ ПІДСУМКОВУ АТЕСТАЦІЮ ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ ЗНО

2019 року державну підсумкову атестацію за технологією ЗНО здаватимуть лише учні 11-х класів, а також студенти закладів вищої (коледжі та технікуми) та професійної освіти, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти. Учні 9-х класів, як і в попередні роки, здаватимуть ДПА у письмовій формі (НЕ в формі ЗНО). Відповідне роз'яснення надає МОН сьогодні, 10 січня 2019 року, у зв'язку численними зверненнями учнів та їхніх батьків щодо проходження державної підсумкової атестації в формі ЗНО у 9-му класі. Як раніше повідомляла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, запуск ЗНО в 9-му класі планується до старту старшої профільної школи НУШ. За чинним календарем реформи це орієнтовно після 2026-2027 навчального року. Стосовно випускників 11-х класів, то їм результати ЗНО зараховуватимуться як оцінки за ДПА з таких предметів: українська мова і література (частина з української мови) (обов’язково); математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття) (на вибір випускника); один з предметів,за якими складається ЗНО(на вибір випускника). Учням, які оберуть іноземну мову, результат ЗНО буде зараховано залежно від рівня, на якому вони вивчали мову. Студенти закладів вищої та професійної освіти складатимуть ДПА у формі ЗНО тільки з двох предметів: української мови та на вибір математики або історії України.
10 січ. 2019

Відвідування театру "Мадригал"

У рамках виконання плану роботи на канікули учнів 5-х класів відвідали виставу "Новорічна казка «Мрій»у театрі "Мадригал".
10 січ. 2019

Стартувала чергова приписна кампанія

Стартувала чергова приписна кампанія Хлопці, яким цьогоріч виповнюється 17 років, обов’язково повинні пройти приписку до призовних дільниць. Якщо юнак буде визнаний придатним за станом здоров’я, то він отримає посвідчення про приписку. Це посвідчення є одним з основних документів для вступу у заклади вищої освіти. Що таке приписка громадян? Звернемось до вже зазначеного закону, стаття 14.1 «Приписка громадян України чоловічої статі до призовних дільниць проводиться з метою взяття їх на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей. Для проведення приписки громадян України у районах (містах) утворюються призовні дільниці. Хто підлягає приписці громадян? До призовних дільниць щороку протягом січня - березня приписуються допризовники, яким у рік приписки виповнюється 17 років. Приписка проводиться районними (міськими) військовими комісаріатами за місцем проживання.

Профілактичний медичний огляд

З 14 січня по 15 січня 2019 року медичною сестрою гімназії буде проведено профілактичний медичний огляд учнів після закінчення зимових канікул. Профілактичний медичний огляд учнів буде проводитись на базі гімназії.
9 січ. 2019

Відвідування виствав під час канікул

Під час зимових канікул учні гімназії відвідали Шоу-програма «СнегоБург – хранитель снежных секретов» у Міському Палаці дитячої та юнацької творчості

Робота спортивної зали

у рамках виконання плану на зимові канікули у спортивній залі гімназії щодня проходять змагенння з волейболу, баскетболу, естафети та заняття з загальної фізичної підготовки
8 січ. 2019

Під час канікул

У рамках виконання плану роботи на канікули у читальній залі завідуючою бібліотекою Чумаченко Т.А. проведено літературні читання
8 січ. 2019

8 січня розпочнеться реєстрація на пробне ЗНО

8 січня розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року. Реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 31 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Участь у пробному тестуванні є платною. Цього року вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 132 до 139 грн в залежності від регіону проживання учасника. Особи, які зареєструються для участі у пробному тестуванні, матимуть можливість: ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року; пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей; дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час; отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням); психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання; навчитися ефективно розподіляти час; оцінити свій рівень навчальних досягнень. Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО буде створено інформаційні сторінки, на яких до 25 лютого буде розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом - результати тестування. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня. Пробні тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов відбудуться 23 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.