5 бер. 2019

Вітаємо ученицю 10-А класу нашої гімназії Мастєрову А., яка посіла І місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. Керівник - Молодика О. В.. Бажаємо подальших перемог!
4 бер. 2019

Учасники пробного ЗНО отримали запрошення

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість роздрукувати запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів пробного тестування. Запрошення-перепустки розміщені в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. Для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО» необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично. У разі втрати логіна та пароля учаснику необхідно звернутись до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Пробне тестування з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з англійської, німецької, іспанської та французької мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії – 23 березня.
1 бер. 2019

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників

Шановні батьки! Повідомляємо, що з 1 березня по 31 березня 2019 року проводяться Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників області. Інформаційно-технічний супровід зазначеного заходу забезпечує Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти», на сайті якого (http://edu-post-diploma.kharkov.ua) розміщено посилання на сторінку «Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників».
1 бер. 2019

Про вибір підручників

На виконання нормативно-правових документів у березні в гімназії здійснено відбір та замовлення підручників для учнів 2-х класів. Учителі ознайомилися з електронними версіями оригінал-макетів підручників для 2 класу. Із переліку електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 2 класу здійснили вибір проектів підручників з кожної назви, який був схвалений на засіданні педагогічної ради закладу. Протокол засідання педагогічної ради та результати вибору підручників оприлюднено на сайті гімназії на сторінці "Бібліотека" у розділі "Інформаційна сторінка" (з протоколом можна ознайомитися нижче).
28 лют. 2019

Інструктивно-методичні рекомендації «Організація роботи та дотримання вимог з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти»

Міністерство освіти і науки України розробило інструктивно-методичні рекомендації «Організація роботи та дотримання вимог з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти».
25 лют. 2019

23 лютого 2019 року на базі Спортивного комплексу "Зірка" Харківського університету повітряних сил імені Івана Кожедуба згідно Положення про проведення змагань шкільних ліг з видів спорту були проведені районні змагання з черлідингу. Вітаємо збірну команду дівчат нашої гімназії, яка посіла ІІІ місце. Бажаємо успіхів та подальших перемог у міських змаганнях!
25 лют. 2019

Про початок приймання заяв

ШАНОВНІ БАТЬКИ! Звертаємо Вашу увагу на те, що п.3 наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 08.02.2019 № 24 «Про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів» та на п.2.2. наказу Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради від 15.02.2019 № 36 «Про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів» ВИЗНАЧЕНО ДАТУ ПОЧАТКУ ПРИЙМАННЯ ЗАЯВ ПРО ЗАРАХУВАННЯ ДО 1-Х КЛАСІВ 08.04.2019
23 лют. 2019

Районний етап змагань з черліденгу

Команда "VIP!" взяла участь у І (районному) етапі змагань з черлідингу, який відбувся на базі спортивного комплексу "Зірка" Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (вул. Кримська, 5). Бажаємо перемог
23 лют. 2019

Церемонія вручення сертифікатів «Обдарованість» та «Кращий учень закладу освіти»

21 лютого 2019 року в малому залі Харківської міської ради відбулася церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень закладу освіти» учням закладів загальної середньої освіти та вихованцям закладів позашкільної освіти. Приємним сюрпризом для всіх присутніх стало привітання Харківського міського голови Кернеса Геннадія Адольфовича, мер міста побажав стипендіатам мирного неба, успіхів і нових перемог. На церемонії також були присутні: заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних і гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Куценко Тетяна Володимирівна, голова Районної батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна, керівники закладів освіти району, батьки. Заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних і гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович вручив стипендіатам іменні сертифікати. Під час заходу усі батьки стипендіатів отримали подяки від Голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни. У 2018/2019 навчальному році стипендією Харківської міської ради «Кращий учень закладу освіти» нагороджено ученицю нашої гімназії Курмаз О., переможця обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
21 лют. 2019

Робота гуртків та додаткових занять

з 14.02.2019 року в закладі почали роботу безкоштовні гуртки для учнів з англійської мови та інформатики та додаткові заняття з образотворчого мистецтва та хореографії за дпомоги Благодійної організації «Благодійний фонд Олександра Грановського».