19 бер. 2019

Вітаємо команду учнів нашої гімназії у складі: Поляков-Власенко І., Катамадзе Н., Кульмінський Я., Ммоквелу М., Романова В., яка посіла ІІІ місце у районному турнірі знавців англійсьокї мови
18 бер. 2019

Вітаємо команду ДЮП нашої гімназії у складі учнів 6-А класу: Литвиненко А., Доценко М., Фоменко Т., Курмаз А., Процай І., Аксьонов Н., яка посіла ІІІ місце у районному фестивалі дружин юних пожежних. Конкурс складався з двох етапів: теоретичний конкурс "Знавці пожежної справи" та "Домашнє завдання", де команди порушували актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки населення, несли рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях, пропагували здоровий спосіб життя.
18 бер. 2019

15 березня 2019 року в місті Кременець підбито підсумки ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. ІІІ місце в олімпіаді посіла учениця 11 класу нашої гімназії Курмаз Олександра. Вітаємо Олександру та її наукового керівника Роппе-Тенеїшвілі Ольгу Василівну з перемогою і бажаємо їм подальших успіхів!
15 бер. 2019

План на весняні канікули

У зв`язку з проведенням весняних канікул 2018/2019 навчального року в гімназії заплановано ряд заходів.
15 бер. 2019

Соціальна екскурсія для дітей пільгових категорій

15 березня 2019 року було організовано соціальну екскурсію для дітей пільгових категорій, у якій взяли участь 10 учнів нашої гімназії з числа пільгових категорій. Згідно програми соціальної екскурсії «Відкрий для себе Каразінський» учні ознайомились з містом скрізь призму розвитку університетської освіти та науки, славетних сторінок біографії харківських видатних діячів, які залишили особистий внесок у різних галузях науки, освіти, познайомились з історією одного з найстаріших університетів Харкова - ХНУ ім. В.Н. Каразіна, відвідали Музей історії університету, побували на кафедрах, у навчальних лабораторіях біологічного факультету, ознайомились з роботою Центру «Вікно в Америку» Центральної наукової бібліотеки ХНУ ім. В.Н. Каразіна, сучасними проектами відділу реклами та брендингу університету.
12 бер. 2019

Вітаємо команду учнів гімназії(Чудакова К., Федоров Т., Мащенко А., Голодюк О., Ручкіна К.), яка посіла ІІІ місце у районному етапі міського турніру юних істориків. Керівник-Бондарєва В.В.
12 бер. 2019

Вітаємо команду учнів гімназії (Чудакова К., Ручкіна К., Фоменко К., Поляков-Власенко І., Кулик К), яка посіла ІІ місце у районному етапі міського турніру юних журналістів! Керівник - Кузьменко В.М.
5 бер. 2019

Участь у турнірі

04.03.2019 команда учнів нашої гімназії у складі: Чудакова К., Поляков-Власенко І., Ручкіна К., Фоменко К., Кулик К. взяла участь у районному етапі міського турніру юних журналістів. Бажаємо успіхів!
5 бер. 2019

Вітаємо ученицю 10-А класу нашої гімназії Мастєрову А., яка посіла І місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. Керівник - Молодика О. В.. Бажаємо подальших перемог!
4 бер. 2019

Учасники пробного ЗНО отримали запрошення

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість роздрукувати запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів пробного тестування. Запрошення-перепустки розміщені в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. Для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО» необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично. У разі втрати логіна та пароля учаснику необхідно звернутись до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Пробне тестування з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з англійської, німецької, іспанської та французької мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії – 23 березня.

Участь у заході в межах "ШОП"
У межах реалізації проєкту "Шкільний офіцер поліції" учні нашого ліцею були запрошені на вікторину про Україну до Боулінг клубу. Діти виконували завдання від офіцерів поліції, а у подарунок отримали світловідбиваючі жилети. З учнями було проведено бесіди: «10 головних правил безпеки для дітей», «Відповідальність підлітків за порушення закону». До учнів завітав сам Пес Патрон. Захід відбувся з дотриманням правил безпеки під час воєнного стану

Екскурсія до Ботанічного саду
У межах вивчення курсу "Я досліджую світ" та з метою розвитку компетентності у галузі природничих наук,техніки і технологій ,інноваційності, екологічної, інформаційно-комунікаційної, громадянських та соціальних компетентностей по’язаних з ідеями добробуту та здорового способу життя для першокласників нашого ліцею організовано екскурсію до найстарішого ботанічного саду України - Ботанічного саду ХНУ ім. В. Н. Каразіна. Діти побачили багато хвойних рослин, дуб , якому 200 років, потрапили до оранжереї з тропічними рослинами та рослинами-хижаками. Учні мали змогу спостерігати за комахами, які невпинно опилювали деревовидні півонії, тюльпани та магнолії. Для першокласнів було організовано конкурс світлин в номінаціях "красива рослина", "рідкісна рослина", найбільша рослина" . Дякуємо працівникам Ботанічного саду за працю і цікаву екскурсію. Захід відбувся з дотриманням правил безпеки під час воєнного стану.