6 груд. 2012

Змагання "Малі Олімпійські ігри" серед учнів 7-8-х класів

Відбулися змагання Малі Олімпійські ігри "Діти Харківщини" серед учнів 7-8-х класів. Перемогла команда 8-А класу. Вітаємо переможців!
30 лист. 2012

Свято "Прощання з осінню"

Учні 1-А класу разом з класним керівником Оковіт Тетяною Ігорівною підготували свято для батьків "Прощання з осінню"
28 лист. 2012

Профорієнтаційна лекція

Представником українсько-польського центру освіти для учнів 10-11-х класів було проведено профорієнтаційну лекцію з використанням презентації
27 лист. 2012

Змагання "Малі Олімпійські ігри" серед учнів 3-4-х класів

У рамках проведенння Малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини" у гімназії відбулися змагання між учнями 3-А та 4-А класу. Перемогла команда 3-го класу. Вітаємо переможців!
26 лист. 2012

Відкиття Малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини"

Відбулось урочисте відкриття Малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини" для учнів 3-8-х класів
22 лист. 2012