8 лист. 2012

Профорієнтаційна бесід

Проведено профорієнтаційну бесіду з учнями 11-х класів представником Харківського національного економічного університету
5 лист. 2012

Відвідування вистави "Кайдашева сім`я"

Учні 9-Б класу разом з класним керінкиком відвідали виставу "Кайдашева сім`я" у Цетрі культури Київського району
2 лист. 2012

Захист проектів у 2-му класі

У рамках вивчення основ здров`я у 2-му класі за темою "Їжа, корисна для здоровя. Народні традиції харчування" відбувся захист проектів "Пригости друга", під час якого учні презентували традиційні національні страви, приготовані власноруч.
31 жовт. 2012

Міська шкільна ліга КВК!!!

Учні гімназії підтримали команди Київького району на міській шкільній лізі КВК.Гра відбувалась в ККЗ "УКРАЇНА"
29 жовт. 2012

Відвідування вистави "Одержима"

Учні 10-го класу разом з класним керівником Єрмоленко Вікторією Геннадіївною відвідали виставу "Одержима" у театрі "P.S." (Театр Степана Пасічника)
26 жовт. 2012

Відвідування театру "Мадригал"

Учні 2-го класу разом з Класним керівником Гурко Тетяною петрівною відвідали виставу у театрі "Мадригал"
19 жовт. 2012

Осінній бал!!!

Відбувся бал, на якому була присутня почесна гостя - Народний депутат України Ірина Григорівна Бережна. На балу посвяту у гімназисти прийняли учні 5-А класу
17 жовт. 2012

Учні гімназії взяли участь у КВК!

Учні гімназії, Заліс Дмитро, Бойко Сергій, Семченко Віталій, Трофімова Катерина, Зеніна Валерія, Рогозіна Анна, Русанова Валерія, Черников Владислав, взяли участь у чемпіонаті шкільних команд клубу веселих та кмітливих Київського району м.Харкова.
12 жовт. 2012

Вітаємо з почесним ІІ місцем у турнірі юних фізиків!!!

Вітаємо учнів гімназії, Потьомкіна Костянтина, Васильєва Артура, Бірюкова Олександра, Кучера Богдана, Литвинова Вадима, Крутько Андрія, Козлова Кирила, які посіли почесне ІІ місце у районному етапі міського турніру юних фізиків. Команду підготувала вчитель фізики Александрова Людмила Никифорівна. Так тримати!
8 жовт. 2012

Вітаємо з почесним І місцем!

ВІТАЄМО УЧНІВ ГІМНАЗІЇ, Мамедзаде Сабіну, Мокляк Аделіну, Павлюк Тетяну, Печерську Алісу, Потьомкіна Костянтина, які посіли почесне І МІСЦЕ у районному етапі міського турніру юних правознавців. Команду підготувала вчитель історії та права Бондарєва Віра Василівна! ТАК ТРИМАТИ!!!