5 жовт. 2012

Поздравляем с днем учителя!!!

ДОРОГИЕ КОЛЛЕГИ!!! В этот праздник - День учителей - Позабудьте все свои тревоги, И на мир смотрите веселей. Ведь сегодня день для Вас счастливый, И ребята все, как сговорясь, Вам несут букет большой, красивый, И для них сиянье Ваших глаз - Лучшая награда за старанье, Лучше, чем любая из похвал. И у них всегда одно желанье: Угодить, доставить радость Вам. Ради Вашей искренней улыбки И студент, и каждый ученик В миг исправит все свои ошибки И в дальнейшем их не повторит. Вы для всех несете факел знаний, Тот, что не погаснет никогда. Пусть же сбудутся все Ваши пожеланья, И исполнится заветная мечта.
4 жовт. 2012

Вітаємо з почесним І місцем!

Вітаємо учнів гімназії, Васильєва Артура, Золочевського Олексія, Мокляк Аделіну, Потьомкіна Костянтина, Чепелюка Олександра, які посіли почесне І місце у районному етапі міського турніру юних географів. Команду підготувала вчитель географії Єрусалімцева Світлана Миколаївна. ТАК ТРИМАТИ!!!
2 жовт. 2012

Електронні версії підручників

З метою забезпечення використанння у навчально-виховному процесі рекомендованої навчальної літератури і підручників розміщено для практичного використання електронні версії підручників для учнів 10-11 класів. Скористатися відповідним ресурсом можна за адресою інформаційно-освітнього порталу "Професійно-технічна освіта Харківської області" у розділі "Цифрові освітні ресурси"
1 жовт. 2012

Посвята у читачі

За ініціативи учнів 6-А класу та за допомоги завідуючої біблотекою Чумаченко Тетяни Анатоліївни відбулась посвята учнів 2-А класу у читачі.
28 вер. 2012

Виставка "Планета океан" у галереї "АВЕК"

Протягом тижня, з 24.09.2012 по 28.09.2012, учні нашої гімназії відвідали виставку "плане океан" в галереї "АВЕК"
27 вер. 2012

Акція "Посади квітку"

Пройшла акція за ініціативи учнів 2-А класу "Посади квітку", під час якої діти висадили на шкільный клумбі цибулинки тюльпанів.
25 вер. 2012

Участь у Великій міській раді старшокласників

Учениця нашої гімназії Александрова Анна взяла участь у Великій міській раді старшокласників, яка відбулася на базі Харківської гімназії № 82. На засіданні було розглянуто основні запитання щодо організації самоуправління у ЗНЗ м.Харкова.
20 вер. 2012

Заходи до дня партизанської слави!

З нагоди святкування Дня партизанської слави у гімназії для учнів 5-11 класів пройшли виїздні екскурсії, організовані представниками Історичного музею.
19 вер. 2012

Вітаємо з почесним ІІІ місцем!

Вітаємо учнів гімназії, Васильєва Артура, Золочевського Олексія, Литвинова Вадима, Мамедзаде Сабину, Чепелюка Олександра, які посіли почесне ІІІ місце у районному етапі міського турніру юних хіміків. Команду підготувала вчитель хімії Білоновська Лариса Леонтівна!!!
17 вер. 2012

Вітаємо з почесним ІІІ місцем!

Вітаємо учнів гімназії, які посіли почесне ІІІ місце у районному етапі міського турніру юних математиків 2012/2013 навчального року. Так тримати!!!