7 бер. 2012

Cвяткова лінійка, присвячена 8 Березня

Відбулася святкова лінійка, присвячена Міжнародному жіночому дню 8 Березня!
1 бер. 2012

Відбувся міський конкурс "Учень року."

Відбувся міський конкурс "Учень року"
23 лют. 2012

День Захисника Вітчизни

Відбувся святковий концерт до Дня Захисника Вітчизни.
16 лют. 2012

Урок мужності.

Відбувся урок мужності, присвячений Дню Інтернаціоналіста.
14 лют. 2012

День Святого Валентина

Сьогодні відбувся святковий кеонцерт, присвячений Дню Святого Валентина
7 лют. 2012

07 лютого 2012 року у Харківській гімназії №1 за ініціативою Європейської комісії пройшов День безпечного Інтернету.

3 лют. 2012

Увага! З 6.02.2012 поновлюються навчальні заняття.

31 січ. 2012

Про призупинення навчально-виховного процесу

Увага!
27 січ. 2012