18 квіт. 2012

Наша команда черлідерів взяла участь у районних змаганнях міського фестивалю шкільних груп підтримки "Крок до Євро 2012"

12 квіт. 2012

Обласна дитяча бібліотека провела лекцію для 10-11 кл. по Островському "Бесприданница"

10 квіт. 2012

Урок - подорож "Заповідними місцями географії"

В рамках тижня географії відбувся урок - подорож "Заповідними місцями географії" з 8-А та 8-Б класами.
9 квіт. 2012

Вручення запрошень за підписом ректора учням 11-А кл. Максименко Г., Глазкову А., Нейчеву К. до вступу у Харківський національний університет ім. Каразіна.

6 квіт. 2012

Ярмарка робітничих місць "Політех - 2012"

Наші учні відвідали ярмарку робітничих місць "Політех - 2012"
3 квіт. 2012

В рамках декади природничих наук відбулася інтелектуальна гра з 4-А та 4-Б класами.

31 бер. 2012

В рамках акції "Зелена весна - 2012" відбувся суботник.

24 бер. 2012

Відбувся суботник. Наші вчителі вийшли на прибирання пришкільної території.

21 бер. 2012

Зустріч з літературними героями

У рамках "Тиждень дитячої книги" відбулася зустріч наших дітей 1-4 кл. з літературними героями.
16 бер. 2012

Відбувся зліт шкільних загонів ЮІР

Наша команда взяла участь у зльоті шкільних загонів ЮІР.