16 трав. 2012

Міжнародний форум "Зелена планета"

Діти гімназії під керівництвом вчителя біології Роппе О.В. взяли участь у Міжнародному форумі "Зелена планета"
12 трав. 2012

Випускний вечір

У Палаці студентів ХПІ відбулася урочиста частина випускного вечора наших учнів.
11 трав. 2012

Свято "Останній дзвоник"

Сьогодні на святковій лінійці пролунав в останнє дзвоник для учнів 11-х класів.
10 трав. 2012

Міський конкурс творів "Мій родовід"

Аленксандрова Анна, учениця 8-А кл. посіла ІІІ місце в міському конкурсі творів "Мій родовід" у номінації "Ордени і медалі моєї родини" ПОЗДОРОВЛЯЄМО!
8 трав. 2012

Лінійка, присвячена Дню Перемоги.

Відбулася лінійка, присвячена Дню Перемоги нашого народу над фашистськими загарбниками.
26 квіт. 2012

"Мій біль - Чорнобиль"

У бібліотеці відкрито
25 квіт. 2012

Для учнів 9-А класу пройшла лекція на тему "Кримінальна відповідальність неповнолітніх"

Аспірант юридичного факультету ХНМ ім. Каразіна Волощенко О.М. для учнів 9-А класу провів лекцію на тему "Кримінальна відповідальність неповнолітніх"
24 квіт. 2012

Наш учень Потьомкін К. в районному етапі конкурсу "Учень року" посів ІІ місце в номінації "Інтелектуал року"

Наш учень 10-Б класу Потьомкін К. в районному етапі конкурсу "Учень року" посів ІІ місце в номінації "Інтелектуал року"
23 квіт. 2012

Наші учні Прохоров О., Банков І., Костін М. зайняли І місцеи у змаганнях з пожежно-прикладного спорту року серед команд ДЮП Київського району.

Наші учні взяли участь у змаганнях з пожежно-прикладного спорту року серед команд ДЮП Київського району.
19 квіт. 2012

Відбулася шкільна наукова конференція.