6 лист. 2023

До уваги батьків майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо ваших діточок на підготовчі заняття до школи
3 лист. 2023

Свято осені

03.11.2023 для учнів 2-А класу організовано Свято Осені. Під керівництвом класного керівника Декунової Катерини Валеріївна діти створювали фотоколаж осінніх краєвидів, виставку поробок. Була і поетична хвилинка. А також учні танцювали і співали українську народну пісню "Ходить гарбуз по городу". Під час уроку було сформовано громадянську, мовленнєву, мистецьку компетентності.
2 лист. 2023

Заняття в метрошколі

02.11.2023 року для учнів 10-11-х класів нашого ліцею розпочалися заняття з підготовки до НМТ у харківській метрошколі. Діти мають змогу поглибити знання з математики, історії України та англійської мови. Для дітей передбачено безкоштовне харчування. Окрім якісної підготовки до складання національного мультимедійного тесту, учні отримали задоволення від теплої зустрічі з однокласниками та педагогами.
2 лист. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року

1 лист. 2023

Заняття з мінної безпеки

Для учнів 5-11-х класів Міжнародною гуманітарною організацією The HALO Trust проведено заняття з мінної безпеки "Загроза, яку приховують вибухонебезпечні предмети"
31 жовт. 2023

Початок занять у метрошколі

Із 31 жовтня 2023 року учні нашого ліцею приєдналися до дружньої родини харківської "Метрошколи". Організовані додаткові навчальні заняття для учнів 5-6-х класів із математики, англійської мови, української мови;  для учнів 10-11-х класів заняття з підготовки до НМТ в обладнаному всім необхідним класі на станції КП «Харківський метрополітен» «Університет».  У кабінеті працюють учитель та тьютор, який зустрічає та проводжає дітей, займається з ними під час перерви. Комбінат дитячого харчування забезпечив учнів смачними обідами. Інтерактивні ігри та рухливі перерви під музичний супровід дуже сподобались дітям. Перший навчальний день у метрошколі приніс учням та педагогам радість від теплої зустрічі, наповнені щирістю позитивні емоції! Батьківський та педагогічний колективи висловлюють безмежну вдячність харківському міському голові Ігорю Терехову за організацію занять для учнів ліцею в метрошколі!
30 жовт. 2023

Бесіда щодо попередження усіх видів дитячого травматизму

30.10.2023 року з учнями ліцею проведено профілактичну бесіду щодо попередження усіх видів дитячого травматизму після виходу з осінніх канікул
29 жовт. 2023

День визволення України від нацистських загарбників

З нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників у ліцеї проведено години спілкування за темами: "Герої живуть вічно", "Тих днів не змеркне слава", "Україна пам'ятає подвиг солдатів ". Учні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання
27 жовт. 2023

День української писемнсті та мови

День української писемності та мови з 1997 року традиційно відзначали 9 листопада, у день пам’яті преподобного Нестора Літописця, який започаткував писемну українську мову. Цього року дата свята змінилася - Україна вперше відзначає День української писемності та мови 27 жовтня. Перенесення пов’язане з переходом Православної церкви на новоюліанський календар, згідно з яким дати неперехідних свят змістилися на 13 днів раніше. Тож день пам’яті Нестора Літописця випадає на церковне свято 27 жовтня.
27 жовт. 2023

Всеукраїнський радіодиктант

27 жовтня українці святкують День української писемності та мови. Адміністрація , педагоги та учні ліцею долучилися до Радіодиктанту національної єдності 2023.