17 лист. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

17 листопада учні 3-А класу Харківського ліцею №1 (учитель Тетяна Печерця ) у рамках Тижня безпеки дорожнього руху удосконалювали і узагальнювали знання з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому. Виконуючи інтерактивні завдання, учні усвідомили, що безпека на дорозі – спільна відповідальність усіх учасників дорожнього руху. На чому б ми не пересувалися: пішки, на автобусі чи автомобілі, велосипеді чи самокаті ми маємо поважати інших і дбати про власну безпеку.
17 лист. 2023

Єдиний урок "Безпечна дорога додому"

Першокласники Харківського ліцею № 1 получился до єдиного національного уроку "Безпечна дорога додому". Разом з класним керівником Татьяна Гурко діти переглянули відео про правила пішоходів, згадали необхідність носити світлий одяг та світловідбиваючі браслети та наліпки, пограли в гру ,,Яку дію обереш?''.
16 лист. 2023

кольоровий тиждень триває

У 2-А класі триває кольоровий тиждень. Так, середа була помаранчевою. Цікаві загадки, графічний диктант, тварини та овочі. І це все помаранчевого кольору
16 лист. 2023

День толерантності

16 листопада Міжнародний день Толерантності. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етносу або кольору шкіри. Учні 3-А класу Харківського ліцею №1 разом з учителем Печерицею Тетяною Олексіївною дізнавалися зміст толерантності, з`ясовували , яким чином можна жити поруч, не порушуючи меж індивідуальної свободи. Навчалися сповідувати основні життєві цінності (любов, повагу, терпіння, взаєморозуміння, прощення), бо саме ці цінності здатні змінити світ в пориві до гармонійного і мирного співіснування.
15 лист. 2023

Профілактичне заняття з соціальним педагогом

"Стрес-це?" для учнів 8-х класів
15 лист. 2023

Участь у районному майстер-класі

15 листопада на базі центру освітніх технологій відбувся майстер-клас «Петриківський розпис» від Харківської художниці Ірини Водолажченко для вчителів образотворчого мистецтва Київського району, в якому взяла участь Степанова Наталя Миколаївна. Під час МК учасники ознайомилися з базовими техніками Петриківського розпису. У конференц-залі панувала творча атмосфера та гарний настрій.
14 лист. 2023

Кольоровий тиждень у 2-А

У 2- А триває кольоровий тиждень. Сьогодні був жовтий день. Учні розгадували жовті загадки, на математиці розкодовували назву екзотичного фрукта. З мови вчили перенос жовтих слів і не тільки
14 лист. 2023

Кольоровий тиждень

«Щоб дитина була палко зацікавлена у навчанні, їй необхідне багате, різноманітне, приваблююче інтелектуальне життя» В.О.Сухомлинський Саме з цією метою педагоги ліцею впроваджують «кольоровий тиждень початкової школи». Іноді серед сірої метушні буднів і напруженої праці хочеться чогось незвичайного. Завдяки плідній, креативній праці вчителів початкової ланки, кожний день тижня відповідає певному кольору та має свою тематику. Щодня діти малюють і створюють, розгадують і розказують, вирізають і пишуть. З великим задоволенням і масою емоцій беруть активну участь у конкурсах, виставках, змаганнях, які проходять у рамках тижня та сприяють розвитку творчості здобувачів освіти, навчають їх бути спостережливими, кмітливими та креативними. Так, у 2-А (класний керівник Декунова Катерина Валеріївна) сьогодні був червоний день. І одягнулися у червоний, і відшукали фрукти-овочі червоні, навіть завдання розв'язували червоні, а також читали про червоні будівлі столиці.
11 лист. 2023

Допомога ЗСУ

Шкільна родина ХЛ № 1 не перестає підтримувати незламний дух захисників та захисниць України. Учителі разом із дітьми та їх батьками з самого початку повномасштабного вторгнення плетуть маскувальні сітки, готують їжу, виготовляють сувеніри, пишуть листівки тощо. Уже започатковано традицію передавати суботні смаколики для ЗСУ. Так, цього разу Гурко Тетяна Петрівна та Декунова Катерина Валеріївна частували бійців інтернаціонального легіну домашнім хлібом, аджикою, салом з часником, морквою по корейськи, лимонами з цукром. Учні 10-Б класу також не залишилися осторонь. Під керівництвом учителя Степанової Наталії Миколаївни створювали сувеніри й обереги, учні 1- А і 2-А класів - малюнки та листи підтримки, які додали до посилки. Дякуємо нашим ЗСУ за можливість вчити і навчатися! Наближаємо перемогу України! В єдності-наша сила! Обов'язково переможемо!!!
9 лист. 2023

Урок-бесіда для учнів 10-х класів

"Психологічна допомога дітям. Війна та після"