Заняття з мінної безпеки

Для педагогів ліцею Міжнародною гуманітарною організацією The HALO Trust проведено заняття з мінної безпеки "Протимінна діяльність" «Протимінна діяльність»
26 жовт. 2023

Участь у постійно діючому семінарі

26 жовтня 2023 року в межах постійно діючого семінару щодо підвищення рівня володіння українською мовою для вчителів різних предметів закладів загальної середньої освіти району відбулось заняття в режимі онлайн за темою «Термінологія у вивченні навчальних предметів», у якому взяли участь педагоги нашого ліцею.

День гарбуза

26 жовтня - день гарбуза!Батьківщиною гарбуза є Мексика. У різних країнах з гарбуза готують супи, випічку і багато інших страв. У давнину на території сучасної України гарбузи були частиною сватання. Квіти деяких видів гарбузів цілком їстівні. Гарбузове насіння дуже корисне. Свіжа гарбузова м’якоть допомагає вгамувати біль при поверхневих опіках. Першокласники Харківського ліцею № 1 Харківської міської ради під керівництвом учителя Гурко Тетяни Петрівни влаштували свято гарбуза: смакували стравами та виготовляли цікаві вироби.
25 жовт. 2023

Весела аматематика

Веселі заняття математикою на канікулах відбулись у першокласників Харківського ліцею 1 Харківської міської ради. Вони вчились писати графічні диктанти. Такий вид роботи розвиває у дитини довільну увагу, просторову уяву, дрібну моторику пальців рук, координацію рухів, посидючість. Малювання по клітинках – дуже захоплююче і корисне заняття для дітей 5-10 років! Крім цього діти згадали інформацію про домашніх тварин та почули нові факти.
24 жовт. 2023

Екологічна година

Сьогодні до дітей початкових класів Харківського ліцею № 1 Харківської міської ради завітали працівники Харківської обласної бібліотеки для дітей та провели дуже цікаву і пізнавальну екологічну годину на тему ,,Ці незвичайні, розумні та кумедні тварини,,. Діти згадали, чим люди і тварини схожі між собою, взяли участь у бліц-вікторині про тварин, згадали подвиги собак Хотіко, Болто, Баррі, Патрона. Також діти переглянули відео, як тварини підтримують захисників та як допомогти самим чотирилапим друзям.
24 жовт. 2023

Лекційні заняття в метрошколі

У рамках співпраці Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради з Національним фармацевтичним уніврситетом (НАФ) організовано проведення лекційних занять у період осінніх канікул для здобувачів освіти 7-8-х та 9-11-х класів Київського раойну міста Харкова з таких навчальних предметів: біологія, хімія, технології
23 жовт. 2023

Цікаві канікули з НТУ "ХПІ"

Учні 9-11-х класів взяли участь в онлайн-заході "Осінні канікули з Політехом", під час якого ознайомилися з цікавими лекціями від кафедри Технології машинобудування та металорізальних верстатів. Взяли участь у грі Kahoot
21 жовт. 2023

Цікаві канікули

Першачки Харківського ліцею № 1 канікули проводять вперше, тому заплановано багато цікавих подій для веселих, позитивних емоцій: захід разом з працівниками Харківської обласної бібліотеки для дітей, заняття ,,Весела математика,, , майстер - клас з виготовлення іграшки - антистрес із паперу. У перший день канікул діти переглянули виставу ,,Зачарована,, про принцесу Аврору.
20 жовт. 2023

Година спілкування з практичним психологом для учнів 6-х класів

«Чи у кожного є таланти і як їх розвивати»
20 жовт. 2023