Акція "Запали свічку"

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Внаслідок голодоморів Україна втратила мільйони людських життів. У 2006 році Законом України Голодомор 1932–1933 років визнаний геноцидом Українського народу.

Виховна година у 6-А класі

24 листопада 2023 року учнями 6-А класу (класний керівник Сотник Валентина Миколаївна) проведено виховну годину з нагоди вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років.

День вшанування жертв Голодомору

Традиційно кожної четвертої суботи листопада в Україні вшановують жертв Голодомору 1932-33 років
22 лист. 2023

Зустріч у рамках програми "ШОП"

У рамках програми "Шкільний офіцер поліції" для учнів 5-х класів проведено зустріч з офіцером поліції Ченським Дмитром, під час якої дітям нагадали правила мінної безпеки, безпеки на дорогах та під час перебування вдома
22 лист. 2023

День Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Так, у 4-А класі (класний керівник Оковіт Тетяна Ігорівна) пройшли квести, розгадування ребусів, відео ігри. Діти подивилися відео про історію виникнення цього свята.Попрацювали з значенням слів гідність та свобода, з'ясували що означають ці поняття для кожного українця.

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначають День Гiдності та Свободи. За ініціативи класного керівника Курдюкової Людмили Володимирівни для учнів 4-Б класу проведено тематичний виховний захід, під час якого діти поміркували над поняттями "гідність" та "свобода". Ознайомилися з історією винесення свята
21 лист. 2023

Щиро вітаємо учня нашого ліцею Березовського Артема, який посів ІІ місце в міксті, ІІІ місце в чоловічій парі, ІІІ місце в категорії "соло" на Чемпіонаті Словаччини-2023 з бадмінтону та став єдиним гравцем, який отримав нагороди в усіх категоріях! Пишаємося учнем! Бажаємо успіхів та подальших перемог!
21 лист. 2023

Урок з безпеки дорожнього руху

Що може бути важливішим за людське життя? Особливо гостро це питання постає воєнний час, у час, коли людина сама відповідальна за власне здоров’я, життя. Уміння бути обачним серед шаленого транспортного потоку – це і є безпека життя. 17 листопада 2023 року з метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму в нашому закладі освіти пройшов Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху, до уроку долучилися і учні 6-А класу (класний керівник Сотник Валентина Миколаївна).
17 лист. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

17 листопада учні 3-А класу Харківського ліцею №1 (учитель Тетяна Печерця ) у рамках Тижня безпеки дорожнього руху удосконалювали і узагальнювали знання з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому. Виконуючи інтерактивні завдання, учні усвідомили, що безпека на дорозі – спільна відповідальність усіх учасників дорожнього руху. На чому б ми не пересувалися: пішки, на автобусі чи автомобілі, велосипеді чи самокаті ми маємо поважати інших і дбати про власну безпеку.
17 лист. 2023

Єдиний урок "Безпечна дорога додому"

Першокласники Харківського ліцею № 1 получился до єдиного національного уроку "Безпечна дорога додому". Разом з класним керівником Татьяна Гурко діти переглянули відео про правила пішоходів, згадали необхідність носити світлий одяг та світловідбиваючі браслети та наліпки, пограли в гру ,,Яку дію обереш?''.

Участь у заході в межах "ШОП"
У межах реалізації проєкту "Шкільний офіцер поліції" учні нашого ліцею були запрошені на вікторину про Україну до Боулінг клубу. Діти виконували завдання від офіцерів поліції, а у подарунок отримали світловідбиваючі жилети. З учнями було проведено бесіди: «10 головних правил безпеки для дітей», «Відповідальність підлітків за порушення закону». До учнів завітав сам Пес Патрон. Захід відбувся з дотриманням правил безпеки під час воєнного стану

Екскурсія до Ботанічного саду
У межах вивчення курсу "Я досліджую світ" та з метою розвитку компетентності у галузі природничих наук,техніки і технологій ,інноваційності, екологічної, інформаційно-комунікаційної, громадянських та соціальних компетентностей по’язаних з ідеями добробуту та здорового способу життя для першокласників нашого ліцею організовано екскурсію до найстарішого ботанічного саду України - Ботанічного саду ХНУ ім. В. Н. Каразіна. Діти побачили багато хвойних рослин, дуб , якому 200 років, потрапили до оранжереї з тропічними рослинами та рослинами-хижаками. Учні мали змогу спостерігати за комахами, які невпинно опилювали деревовидні півонії, тюльпани та магнолії. Для першокласнів було організовано конкурс світлин в номінаціях "красива рослина", "рідкісна рослина", найбільша рослина" . Дякуємо працівникам Ботанічного саду за працю і цікаву екскурсію. Захід відбувся з дотриманням правил безпеки під час воєнного стану.