20 жовт. 2023

Правила безпечної поведінки

Перед виходом на осінні канікули здобувачі початкової ланки освіти Харківського ліцею 1 повторили правила безпечної поведінки.
20 жовт. 2023

Бесіди щодо попередження усіх видів дитячого травматизму

У зв`язку з виходом на осінні канікули з учнями проведено бесіди щодо попередження усіх видів дитячого травматизму, про що здійснено записи у відповідних журналах
17 жовт. 2023

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек 2023

З 5 жовтня 2023 року триває Всеукраїнський місячник бібліотек під гаслом: "Вірю в майбутнє твоє Україно". У рамках місячника у Київському районі проходить конкурс у двох номінаціях: - "Ілюстрація до літературної притчі М. Чумарної "Дзвіночки" (учні 3-4-х класів); - "Конкурс авторських віршів "Я-українець" (учні 5-8-х класів). Всіх бажаючих запрошуємо до участі в конкурсі!
16 жовт. 2023

Всесвітній день хліба

Сьогодні, 16 жовтня, відзначається Всесвітній день хліба. Подія виникла у 2006 році за ініціативи Міжнародного об'єднання пекарів та кондитерів. Першокласники ліцею згадали, що смачні пекарські вироби можна придбати в рідному місті в фірмових магазинах "Кулиничі". Тож на уроці математики діти відвідали віртуальну хлібну крамничку. Також повторили правила поводження із хлібом, відгадували загадки про вироби із борошна.
16 жовт. 2023

Соціальним педагогом проведено методику з адаптації з учнями 1-А класу

Проективна методика "Школа звірів"
13 жовт. 2023

Про Всеукраїнський науково-методичний семінар «Формування громадянської компетентності учнівства різних вікових груп в умовах війни»

Інститут модернізації змісту освіти запрошує освітян до участі у Всеукраїнському науково-методичному семінарі «Формування громадянської компетентності учнівства різних вікових груп в умовах війни», що відбудеться 25 жовтня 2023 року. Тематичні напрями роботи семінару: 1. Теорія і практика формування ключових компетентностей учнівства в закладах загальної середньої освіти. 2. Теорія і практика формування громадянських компетентностей (громадянської компетентності) учнівства в закладах загальної середньої освіти. 3. Особливості і досвід формування громадянських компетентностей (громадянської компетентності) учнівства в закладах загальної середньої освіти України в умовах війни. 4. Досвід розроблення навчально-методичного забезпечення формування громадянських компетентностей (громадянської компетентності) учнівства в процесі внутрішньошкільної науково-методичної роботи. 5. Підготовка педагогічних працівників закладів системи загальної середньої освіти України до формування громадянських компетентностей (громадянської компетентності) учнівства. Форма участі в роботі семінару: - очна участь у засіданні; - дистанційна участь у засіданні (за допомогою вебсервісу Google Meet); - публікація тез доповіді в збірнику семінару. Участь у семінарі безкоштовна.

Конкурс підручників для 1-х, 2-х, 7-х та 11-х класів

Міністерство освіти і науки оголосило конкурс підручників для учнів закладів загальної середньої освіти.

Цікаві осінні поробки

Учням молодшого шкільного віку рекомендовані ігри та завдання, які покращують дрібну моторику дитини. Існує маса варіантів осінніх поробок з каштанів. Часто такі вироби доповнюють сухим листям, жолудями і гілочками. Здобувачі початкової освіти 1-А класу Харківського ліцею № 1 під керівництвом учителя Гурко Тетяни Петрівни на уроці дизайну і технологій працювали із природними матеріалами — каштанами та шкаралупою волоського горіха.
11 жовт. 2023

Онлайн-захід «Практичні методи роботи з учасниками освітнього процесу у ЗЗСО з питань профілактики кібербулінгу в сучасному світі»

Участь соціального педагога Попової А.О. в онлайн-заході
10 жовт. 2023

Всесвітній день психічного здоров'я

10 жовтня 2023 року відзначається Всесвітній день психічного здоров’я. Одним із важливих пріоритетів у діяльності закладів освіти залишається забезпечення психологічної стійкості здобувачів освіти. Педагогічні працівники мають забезпечувати психологічну складову організації освітнього середовища. Ментальне здоров’я є важливою складовою психофізичного розвитку здобувачів освіти, що поєднує здоровий дух, гарне фізичне самопочуття та психіку людини із соціальним складником. ХЛ № 1 підтримує ініціативу першої леді України Олени Зеленської та реалізує Національну програму з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.