4 квіт. 2024

У березні 2024 року відбувся ІІ етап районного конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Ми - разом!» в дистанційному режимі. Команда лідерів самоврядування нашого ліцею на чолі з Хабаровою Маргаритою, ученицею 10-А класу, розробила проєкт "Поруч", спрямований на збереження ментального здоров’я школярів в період воєнного стану. Учні представили комплекси ігор, вправ щодо підвищення стійкості до переживання наслідків стресу. За підсумками конкурсу команда ліцею "Перше джерело" посіла ІІІ місце. Вітаємо активних, ініціативних, наполегливих та творчих учасників конкурсу!
3 квіт. 2024

День пошуку Веселки

Сьгодні, 03 квітня 2024 року, учні 2-А приєдналися до Дня пошуку ВЕСЕЛКИ! І зранку знайшли аж 10! На щастя) А ще 3 квітня відзначають день народження штрихкоду. Привітали іменинника, розглянули його, дізналися цікавеньке про нього
3 квіт. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2024 року

1 квіт. 2024

Міжнародний день птахів

Щорічно 1 квітня відзначають Міжнародний день птахів, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Саме 1 квітня 1906 р. була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів – це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також як прихід весни. Першокласники Харківського ліцею №1 разом з класним керівником утворили власне свято птахів: разом розфарбували малюнок із зображенням птахів України , відповіли на питання онлайн-тесту, послухали пташиний спів, зробили руханку разом з пінгвіном, виконали диктант по клітинках, згадали правила поведінки у лісі та парку весною під час гніздування птахів.
29 бер. 2024

До уваги педагогів, учнів 11-х класів та їх батьків!

«Освіторія» спільно з Українським центром оцінювання якості освіти запрошує на вебінар про особливості процедури національного мультипредметного тесту у 2024 році. Спікеркою заходу є директорка Центру Тетяна Вакуленко.
26 бер. 2024

У рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 23 лютого 2024 року було проведено онлайн-вікторину «Рятівник». Щиро вітаємо команду старшої вікової групи Харківського ліцею №1, що стала переможницею вікторини у командному та особистому заліках. Довідка. «Сокіл» («Джура») — всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра, що є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.
21 бер. 2024

Весняні канікули

Весняні канікули розпочнуться 25 березня та будуть тривати до 31 березня 2024 року!
21 бер. 2024

ОПРИЛЮДНЕНО ПОРЯДОК ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ у 2024 РОЦІ

Міністерство освіти і науки Україниоприлюднило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році(далі – Порядок).Затверджений наказом від 06 березня 2024 року № 266 документ визначає основні принципи та процедури, якими керуватимуться заклади вищої освіти під час організації прийому вступників
20 бер. 2024

День казки

20 березня відзначається Всесвітній день казки. Казки упродовж віків були і залишаються чарівними провідниками доброти і милосердя. А безсмертні вони тому, що мають зв'язок між поколіннями. Першокласники Харківського ліцею №1 теж долучилися до святкування: читали казки, де слова заміняли малюнки, відповідали на питання вікторини, згадували й переказували казки, які читали з батьками й самостійно.
20 бер. 2024

День поезії

З нагоди Міжнародного дня поезії у ліцеї відбувлися тематичні заходи: для учителів ліцею - "Поетична кав`ярня", яка присвячена сучасним українським авторам Л. Костенко і С. Жадану. Викладачі мали можливість прочитати останні збірки цих поетів. Для учнів 9-х класів - поетичні читання "Поезія душі", діти мали змогу ознайомитися з творчістю українськиї поетів, читали вірші та готували презентації

24 квіт. 2024
Вітаємо Яковенко Варвару, ученицю 8-А класу, яка під керівництвом учителя української мови та літератури Бурми Ніни Генріхівни та учителя зарубіжної літератури Молодики Олени Валентинівни посіла ІІ місце у районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науці". Бажаємо натхнення та подальших перемог!

24 квіт. 2024
Вітаємо Подус Уляну, ученицю 7-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла І місце в районній науково-практичній конференції "Перші кроки в науку". Бажаємо подальших успіхів!

22 квіт. 2024
Вітаємо Руденко Міланію, ученицю 9-А класу, яка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Кузьменко Валерії Миколаївни, посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Література". Бажаємо натхнення та подальших перемог!